Aku nářadí Metabo
PodkategoriePILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 305X30, Z56 WZ 5° NEG
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 56 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC", 216X30, Z40 WZ 5°NEG. (628060000)
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 15 cm (1/4" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorovou prořezávací pilu MS 18 LTX 15
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz Oregon 40 cm (3/8" / 1,1 mm)
- Řetěz s minimálním zpětným rázem pro hladké, bezpečné řezy a nízké vibraceEnergeticky úsporný řetěz pro provoz akumulátoruVhodný pro akumulátorové řetězové pily MS 36-18 LTX BL 40
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita P-51203 brusný pás 76x610mm K240 25ks
-20%
Není skladem
Makita P-51194 brusný pás 76x610mm K150 25ks
-20%
Není skladem
Makita P-37085 brusný pás 100x620mm K240 5ks STOP
-12%
Není skladem
Makita E-06971 kotouč pilový dřevo Efficut 216x2x30mm 45Z = new E-06987
-12%
| Vnější průměr: | 216 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 45 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita D-60682 kotouč brusný diamantový 125x5x22.23mm=newD-80569
-9%
Není skladem
Makita D-73508 míchadlo 120x600mm, M14=oldP-22012=newD-80494
-19%
Není skladem
Makita D-73514 míchadlo 120x600mm, M14=newD-80503
-9%
Není skladem
Makita D-73542 míchadlo 120x600mm, 3/8"=newD-80531
-20%
Není skladem
Aku okružní pila 40V 185mm (bez AKU) Powerplus POWDP25230
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 62 mm |
Není skladem
Makita D-73477 sada bitů 1/4" 29 ks v plastové krabičce
-12%
Není skladem
Makita B-67240 kotouč pilový dřevo Efficut 260x2.15x30mm 80Z = new B-67290
-12%
| Vnější průměr: | 260 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
AKU řetězová pila 20V LI-ION 300mm (bez baterie) Powerplus POWDPG7570
- Napětí: 20 V
- Rychlost řetězu bez zatížení: 5.6 m/s
- Délka lišty: 300 mm
- Řetěz: 3/8
Není skladem
Aku leštička 20V bezuhlíková 180mm LI-ION (bez AKU) Powerplus POWDP4070
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
Není skladem
Makita B-64543 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 35x400/600mm STOP
-15%
Není skladem
Makita B-64537 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 32x700/900mm STOP
-12%
Není skladem
Makita B-64521 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 32x400/600mm STOP
-15%
Není skladem
Makita B-64515 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 30x700/900mm STOP STOP
-12%
Není skladem
Makita B-64478 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 25x400/600mm
-17%
Není skladem
Makita B-64456 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 22x400/600mm STOP
-15%
Není skladem
Makita B-64440 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 20x400/600mm STOP STOP
-15%
Není skladem
Makita B-64434 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 18x400/600mm STOP
-9%
Není skladem
Makita B-64428 vrták SDS-Max čtyřbřitý s vnitřním odsáváním 16x400/600mm
-18%
Není skladem
Kotouč diamantový řezný, turbo fast cut, suché i mokré řezání, o 150x22,2x2,5mm EXTOL INDUSTRIAL ...
- Technické parametry: O 150x22,2x2,5mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: max. 10000 ot./min
Není skladem
Makita E-03800 děrovka BiM Ezychange 2 46mm
-20%
Není skladem