Aku nářadí KDR
PodkategorieBrusné pásy na KDR 601N zrnitost 120
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusné pásy na KDR 601N zrnitost 80
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita E-03654 děrovka BiM Ezychange 2 19mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-03648 děrovka BiM Ezychange 2 17mm = new D-35374
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-04064 děrovka BiM Ezychange 2 152mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-04058 děrovka BiM Ezychange 2 140mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-04042 děrovka BiM Ezychange 2 127mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-04036 děrovka BiM Ezychange 2 121mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-04020 děrovka BiM Ezychange 2 114mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-04014 děrovka BiM Ezychange 2 111mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-04008 děrovka BiM Ezychange 2 105mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-03997 děrovka BiM Ezychange 2 102mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-36712 sada vrtáků s válcovou stopkou univerzálních OmniBohrer 5 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF485RAJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V/2,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP485RAJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/2,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUA300Z Aku vyvětvovací pila Li-on 2x18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion2x18 V
- Rychlost řetězu: 0-20 m/s
- Délka řezu: 30 cm
- Rozteč řetězu: 3/8 "
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA506ZJ Aku úhlová bruska 125mm Li-ion LXT 18V, Makpac, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DTW190Z Aku rázový utahovák 1/2"Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 190 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA038GZ Aku úhlová bruska 230mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 230 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA036GZ Aku úhlová bruska 150mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HR005GM202 Aku kladivo SDSMax s AWS Li-ion XGT 40V/4,0Ah,kufr
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Typ kladiva: | Vrtací |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HR005GZ01 Aku kladivo SDSMax s AWS Li-ion XGT 40V, kufr,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Vrtací |
| Síla úderu: | 8 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF002GA201 Aku bezuhlíkový vrtací šroubovák Li-ion XGT 40V/2,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 64 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF002GZ Aku bezuhlíkový vrtací šroubovák Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 64 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku kombinované kladivo 20V bezuhlíkové SET Powerplus POWDP15640
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Typ kladiva: | Kombinované |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku kombinované kladivo 20V bezuhlíkové (bez AKU) Powerplus POWDP15630
-12%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Kombinované |
| Síla úderu: | 3 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás