Aku nářadí KDR
PodkategorieBrusné pásy na KDR 601N zrnitost 120
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Brusné pásy na KDR 601N zrnitost 80
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita GD0801C Přímá bruska 6mm,750W
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 29000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GD0800C Přímá bruska 6mm,750W
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 28000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF458RF3J Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 3xaku 18V 3,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 3 ks |
| Kapacita baterie: | 300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 91 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita TL065DSAJ Aku úhlový rázový utahovák 3/8" Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 60 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA511RFJ Aku úhlová bruska s regulací 125mm Li-ion LXT 18V/3,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA900PT2 Aku úhlová bruska 230mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 230 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA900Z Aku úhlová bruska 230mm Li-ion LXT 2x18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 230 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA700Z Aku úhlová bruska 180mm Li-ion LXT 2x18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA506RTJ Aku úhlová bruska 125mm Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DF030DWE Aku šroubovák 1/4" Li-ion 10,8V/1,3Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 24 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC302Z Aku řetězová pila 300 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku (AS3731) Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC122Z Aku řetězová pila 115 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 11.5 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DTW251Z Aku rázový utahovák 1/2"Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 230 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DTW1002Z Aku rázový utahovák 1/2" Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 1000 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DTS141Z Aku rázový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 40 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita TD110DSAE Aku rázový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 110 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DTD154RTJ Aku rázový šroubovák 1/4" Li-ion LXT 18V/5,0Ah, Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 175 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV181RTJ Aku přímočará pila Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV102DSAJ Aku přímočará pila Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV101DSAE Aku přímočará pila Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 10.8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 2900 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV101DZ Aku přímočará pila Li-ion CXT 10,8/12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2900 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV103DZ Aku přímočará pila Li-ion CXT 10,8/12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP482RTJ Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/5,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 51 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP458Z Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 91 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás