Aku nářadí Black+decker
PodkategorieBlack+decker Stříkací sada Black & Decker, 6ks
- Obsah stříkací sady:Ofukovací pistole
- Hustič pneu s manometrem
- Sada trysek pro různé druhy ventilů 3 ks
- Spirálová hadice 5 m s rychlospojkou (universal DIN)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Black+decker Stříkací sada Black & Decker - spodní nádobka, 5ks
- Obsah stříkací sady: Ofukovací pistole
- Hustič pneu s manometrem a výpustným tlačítkem
- Stříkací pistole na barvu s dolní kovovou nádobkou 1 l a tryskou 1,5 mm
- Stříkací pistole na kapaliny s nádobkou 1 l
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Black+decker Stříkací sada Black & Decker - horní nádobka, 5ks
- Obsah stříkací sady:Ofukovací pistole
- Hustič pneu s manometrem a výpustným tlačítkem
- Stříkací pistole na barvu s horní plastovou nádobkou 0,5l a tryskou 1,5 mm
- Stříkací pistole na kapaliny s nádobkou 1 l
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita E-03800 děrovka BiM Ezychange 2 46mm
-20%
Není skladem
Makita E-03632 děrovka BiM Ezychange 2 16mm
-19%
Není skladem
Aku přímočará pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDP25300
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2300 min-1 |
Není skladem
Aku vrtací kladivo 20V (bez AKU) Powerplus POWDP15600
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Typ kladiva: | Vrtací |
Není skladem
Makita D-30564 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu HSS-TiN 170 ks v plastovém kufru STOP
-22%
Není skladem
Aku okružní pila 20V 165mm LI-ION (bez baterie) Powerplus POWDP25200
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 1/2" 20V 220Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20150
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 220 Nm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 20V 180Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20100
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Není skladem
HSS ø 30/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 30 mm
Není skladem
HSS ø 26/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 26 mm
Není skladem
HSS ø 13/30 mm Jádrový vrták NAREX
-4%
- Upínání / stopka: Weldon 19 mm
- Pracovní délka (L1): 30 mm
- ø vrtáku (D): 13 mm
Není skladem
Aku leštička 20V 240mm LI-ION (bez AKU) Powerplus POWDP4040
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 140 mm |
Není skladem
Aku rázový utahovák 1/2" 40V 350Nm (bez AKU) Powerplus POWDP20400
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 350 Nm |
Není skladem
Aku šroubovák / vrtačka s příklepem 20V (bez AKU) Powerplus POWDP15200
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Není skladem
Makita D-72316 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 60Z new D-81854
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita D-72338 kotouč pilový dřevo 305x2.8x30mm 100Z=newD-81941
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 100 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita TD001GZ02 Aku rázový šroubovák 1/4"Li-ion XGT 40V,Makpac,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 220 Nm |
Není skladem
Makita B-49052 sada vrtáků SDS-Plus V-Plus 5 ks v plastové krabičce
-12%
Není skladem
Makita D-54019 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu HSS-G 13 ks v kovové krabičce STOP
-12%
Není skladem
Makita P-13493 sekáč plochý HEX 30mm 115x400mm STOP
-22%
Není skladem
Makita TW141DSAE Aku rázový utahovák Li-ion CXT 12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 145 Nm |
Není skladem
Makita D-67527 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu HSS-TiN 19 ks v plastové krabičce
-12%
Není skladem
Makita B-68323 sada bitů 1/4" 21 ks v plastové krabičce tvaru baterie
-12%
Není skladem
Makita DTW190RFJ Aku rázový utahovák 1/2" Li-ion LXT 18V/3,0Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V/3,0Ah
- Otáčky naprázdno: 0 - 2.300 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0 - 3.000 min-1
- Max. utahovací moment: 190 Nm
Není skladem