Aku nářadí ACTIVE
PodkategorieMazací tuk na převodovku ACTIVE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586780
-12%
- Průměr (D) mm: 25,00
- Pracovní délka mm: 800
- Celk. délka mm: 920
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586784
-15%
- Průměr (D) mm: 28,00
- Pracovní délka mm: 200
- Celk. délka mm: 320
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586786
-12%
- Průměr (D) mm: 28,00
- Pracovní délka mm: 600
- Celk. délka mm: 720
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586787
-12%
- Průměr (D) mm: 28,00
- Pracovní délka mm: 800
- Celk. délka mm: 920
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586789
-15%
- Průměr (D) mm: 30,00
- Pracovní délka mm: 200
- Celk. délka mm: 320
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586793
-21%
- Průměr (D) mm: 32,00
- Pracovní délka mm: 600
- Celk. délka mm: 720
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Bosch vrták Speed X 17x200x340mm SDS-max
-12%
- Technická data pro:
- Vrták Speed X Bosch 17x200x340mm SDS-maxPrůměr 17 mmPracovní délka 200 mmCelková délka 340 mmUpínání SDS-Max
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586782
-12%
- Průměr (D) mm: 26,00
- Pracovní délka mm: 200
- Celk. délka mm: 320
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do kladiv SDS max-7 BOSCH 2608586783
-12%
- Průměr (D) mm: 26,00
- Pracovní délka mm: 400
- Celk. délka mm: 520
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Makita LF1000 Stolní a pokosová pila 260mm,1650W
-12%
- Příkon: 1.650 W
- Otáčky naprázdno: 2.700 %min-1%
- Řezný výkon při 90°: 68 x 155 mm
- Řezný výkon při 45°: 50 x 150 mm
Není skladem
Makita TL064DSAJ Aku úhlový rázový utahovák 1/4" Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 60 Nm |
Není skladem
31 dílná sada Pick&Click šroubovacích bitů Impact Control BOSCH 2607017574
-12%
Není skladem
32 dílná sada šroubovacích bitů BOSCH 2607017564
-15%
Není skladem
35 dílná sada Pick&Click šroubovacích bitů Impact Control a vrtáků do kovu BOSCH 2607017567
-12%
Není skladem
Makita 136405-9 převodovka se sklíčidlem HP001G = old136359-0=new137322-6
-12%
Není skladem
Makita 196307-1 sklíčidlo 1/2" 1 - 10mm rychloupínací = old763185-0 STOP
Není skladem
Makita 341013015 kotouč brusný 105x4.5x22.23mm
-20%
Není skladem
Makita 465043655 lišta 43cm 1.5mm 3/8" Dolmar 64čl
-13%
Není skladem
Makita 792236-260 kotouč pilový dřevo levý 235x16mm pro 5500S
-20%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792711-8 kotouč pilový dřevo levý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 792712-6 kotouč pilový dřevo pravý 180x20mm 40Z
-20%
| Vnější průměr: | 180 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Makita 966141120 kotouč řezný kámen 350x4x20mm
-20%
Není skladem
Makita B-11483 děrovka BiM Ezychange 92mm alt Ezychange 2 STOP
-15%
Není skladem
Makita B-42905 kotouč řezný diamantový Comet Asfalt 400x25.4mm
-20%
Není skladem