Aku nářadí ACTIVE
PodkategorieMazací tuk na převodovku ACTIVE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Plátky do přímočaré pily 5ks, 75x2,5mm, bi-metal EXTOL PREMIUM 8805703
- Info: tloušťka 1mm, prořez 3-30mm, broušené zuby
- Materiál: Bi-Metal
- Technické parametry: 75x2,5mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Není skladem
Fréza čelní-sukovník, do dřeva s sk plátky, o 35mm EXTOL CRAFT 45014
- Info: max. otáčky: 450ot./min.
- Technické parametry: O 35mm
- Značka: EXTOL CRAFT
- Doplňující parametr: stopka 8mm, použitelné pro zadlabávání pantů
Není skladem
Kotouč lamelový šikmý korundový, p100, o 150mm EXTOL CRAFT 260050
- Info: Lamelové kotouče Extol Craft jsou určeny k poloprofesionálnímu a hobby dílenskému použití.Technické parametry: P100, O 150mm
- Značka: EXTOL CRAFT
Není skladem
Kotouč lamelový šikmý korundový, p80, o 150mm EXTOL CRAFT 260048
- Info: Lamelové kotouče Extol Craft jsou určeny k poloprofesionálnímu a hobby dílenskému použití.Technické parametry: P80, O 150mm
- Značka: EXTOL CRAFT
Není skladem
Hlavice nástrčná vnitřní torx 1/4", e 6, l 25mm FORTUM 4701706
- Technické parametry: E 6, L 25mm
- Značka: FORTUM
Není skladem
Skil Akumulátorová okružní pila „XP Brushless“
- Akustický výkon: 102.
- Napětí: 20 V Max.
- Bezkartáčový: Ano.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
Není skladem
Skil Akumulátorová pila ocaska „XP brushless“
- Akustický tlak: 85.0.
- Akustický výkon: 96.0.
- Nepřesnost (K): 5,0.
- Úroveň vibrací (řezání dřevotřískové desky): 9,9.
Není skladem
Skil Akumulátorová pila ocaska „Compact Brushless“
-2%
- Akustický tlak: 87.
- Akustický výkon: 98.
- Nepřesnost (K): 3.
- Úroveň vibrací (řezání dřevotřískové desky): 10.58.
Není skladem
Skil Akumulátorový rázový utahovák „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová vrtačka „XP brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 130 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
- Akustický tlak: 80.
- Akustický výkon: 91.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: < 2,5.
Není skladem
Skil Akumulátorová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
- Akustický tlak: 80.
- Akustický výkon: 91.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací: < 2,5.
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „XP brushless“
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 130 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová příklepová vrtačka „Compact Brushless“
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 60 Nm |
Není skladem
Skil Akumulátorová posuvná pokosová pila
-5%
- Akustický výkon: 100.
- Napětí: 20 V Max.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
- Cutting Capacity at 0° Miter / 0° Bevel: 220 x 70 mm.
Není skladem
Skil Akumulátorová posuvná pokosová pila
-2%
- Akustický výkon: 100.
- Napětí: 20 V Max.
- Kapacita akumulátoru: 4,0 Ah.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
Není skladem
Úhlová Aku bruska 125cm „XP Brushless“ SKIL 3930CB
-2%
- Akustický tlak: 81,5.
- Akustický výkon: 92.5.
- Nepřesnost (K): 3.
- Hladina vibrací (povrchové broušení): 3,9.
Není skladem
Šroubovák vrtací s příklepem Aku SKIL 3020HC
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 55 Nm |
Není skladem
Okružní pila Aku SKIL 3520CA
-2%
- Akustický tlak: 91 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací (řezání dřeva): < 2,5 m/s².
- Nepřesnost (K): 1.5 dB(A).
Není skladem
Úhlová bruska 125mm VRS 1010W SKIL 9151GB
-12%
- Akustický tlak: 85.9 dB(A).
- Akustický výkon: 96.9 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3.0 dB(A).
- Hladina vibrací (povrchové broušení): 7.5 m/s².
Není skladem
Tryska redukční pro horkovzdušné pistole SKIL Z06113
- Pro modely: 8003DA, 8003DC, 8004, 8007
Není skladem
Tryska reflektorová pro horkovzdušné pistole SKIL Z06112
- Pro modely: 8003DA, 8003DC, 8004, 8007
Není skladem
Tryska k ochraně skla pro horkovzdušné pistole SKIL Z06111
-9%
- Pro modely: 8003DA, 8003DC, 8004, 8007
Není skladem