Aku nářadí ACTIVE
PodkategorieMazací tuk na převodovku ACTIVE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Kuželovitý záhlubník BOSCH 2608596405
-15%
- Průměr mm: 8,3
- zahloubení: M 4
- Celková délka mm: 31
- Průměr stopky, palce: 1/4
Není skladem
Sada diamantových vrtáků DrySpeed systému X-LOCK 20/25/35/51/68 mm BOSCH 2608599037
-12%
- Průměr mm: 20,0
- Pracovní délka mm: 33
- X-LOCK: ano
- Zvýraznění výhody (krátké): Dlouhá životnost pro řezání tvrdých keramických dlaždic
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641769
-12%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 80 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641765
-12%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Optiline Wood BOSCH 2608641192
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640807
-12%
| Vnější průměr: | 235 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640805
-12%
| Vnější průměr: | 230 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640803
-16%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 30 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640799
-12%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640795
-12%
| Vnější průměr: | 184 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640789
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640781
-14%
- Vnější průměr mm: 150
- Otvor mm: 20
- Šířka řezu (b1) mm: 2
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 1,4
Není skladem
Pilový kotouč Speedline Wood BOSCH 2608640774
-12%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 9 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový kotouč Construct Wood BOSCH 2608640693
-12%
- Vnější průměr mm: 400
- Otvor mm: 30
- Šířka řezu (b1) mm: 3,5
- Tloušťka těla pilového kotouče (b2) mm: 2,5
Není skladem
Vrták do betonu CYL-3 BOSCH 2608597692
-12%
- Průměr (D) mm: 12,00
- Pracovní délka mm: 350
- Celk. délka mm: 400
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do betonu CYL-3 BOSCH 2608597691
-12%
- Průměr (D) mm: 10,00
- Pracovní délka mm: 350
- Celk. délka mm: 400
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do betonu CYL-3 BOSCH 2608597694
-12%
- Průměr (D) mm: 16,00
- Pracovní délka mm: 350
- Celk. délka mm: 400
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do betonu CYL-3 BOSCH 2608597690
-12%
- Průměr (D) mm: 8,00
- Pracovní délka mm: 350
- Celk. délka mm: 400
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do betonu CYL-3 BOSCH 2608597681
-18%
- Průměr (D) mm: 7,00
- Pracovní délka mm: 90
- Celk. délka mm: 150
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do betonu CYL-3 BOSCH 2608597670
-12%
- Průměr (D) mm: 15,00
- Pracovní délka mm: 100
- Celk. délka mm: 160
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Vrták do betonu CYL-3 BOSCH 2608597668
-18%
- Průměr (D) mm: 13,00
- Pracovní délka mm: 90
- Celk. délka mm: 150
- Text o výrobku, příslušenství šedé: Balení 1 ks
Není skladem
Univerzální řezný olej BOSCH 2607001409
-12%
- Zvýraznění výhody (krátké): Prodlužuje životnost nástrojů při zpracování kovu
- Text s tvrzením o výkonnosti: Prodlužuje životnost nástrojů
- (Verze), klíčový důvod RTB: Maže a chladí nástroje při práci a znásobuje dobu jejich provozuschopnosti
- Specifický důvod RTB1: Ideální pro řezání a vrtání veškerých kovů
Není skladem
Boční doraz BOSCH 2607001387
-12%
- Průměr mm: 10,00Zvýraznění výhody (krátké): Paralelní frézováníText s tvrzením o výkonnosti: Paralelní frézování(Verze), klíčový důvod RTB: Vybaven zařízením pro přesné seřízeníSpecifický důvod RTB1: Kompatibilní s frézamiText k produktu, příslušenství, šedé: Boční doraz
Není skladem
10dílná sada brusných papírů F355 BOSCH 2608605500
-14%
- Průměr kotouče mm: 115
- Zrnitost: 320
- Zvýraznění výhody (krátké): Vynikající úprava povrchu
- Text s tvrzením o výkonnosti: Vynikající úprava povrchu
Není skladem