Aku nářadí ACTIVE
PodkategorieMazací tuk na převodovku ACTIVE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Aku rázový utahovák 18,0 V s funkcí vyhození bitu FLEX ID 1/4 18.0-EC-HD/5.0 Set
-2%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Max. kroutící moment: | 237 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 3700 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku rázový utahovák 18,0 V s funkcí vyhození bitu FLEX ID 1/4 18.0-EC-HD
-3%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Max. kroutící moment: | 237 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 3700 min-1 |
| Upnutí nástroje: | Šestihran 1/4" |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-rázový utahovák 18,0 V FLEX IW 1/2 950 18.0-EC C
-3%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Max. kroutící moment: | 950 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2100 min-1 |
| Počet rázů: | 2450 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-rázový utahovák 18,0 V FLEX IW 1/2 950 18.0-EC/5.0 Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Max. kroutící moment: | 950 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2100 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-rázový utahovák 18,0 V FLEX IW 1/2 950 18.0-EC
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Max. kroutící moment: | 950 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2100 min-1 |
| Počet rázů: | 2450 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-rázový utahovák 18,0 V FLEX IW 1/2" 750-EC C
-4%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 750 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-rázový utahovák 18,0 V FLEX IW 1/2" 750-EC - 530232
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Max. kroutící moment: | 750 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2100 min-1 |
| Počet rázů: | 2450 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DBO484Z Aku vibrační bruska Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno: 11.000/14.000 min-1
- Počet úderů za minutu: 22.000/29.000 min-1
- Excentrický zdvih: 1,5 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita CE002GZ01 Aku rozbrušovací pila 350mm Li-ion XGT 2x40V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 2x40 V
- Výkon: 3,6 kW
- Otáčky naprázdno: 4.200 min-1
- Průměr kotouče: 355/25,4 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita TD002GZ01 Aku rázový šroubovák 1/4"Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40V
- Výkon: 500 W
- Otáčky naprázdno: 0-1.100/2.100/3.200/3.700 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0-1.400/2.600/3.600/4.600 min-1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF489Z Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 550 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.800 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF489RTJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V, 5,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V/5,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 550 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.800 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA051GZ Aku úhlová bruska 150mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-22%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 2.300 W
- Otáčky naprázdno: 9.000 min-1
- Průměr kotouče: 150 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA050GZ Aku úhlová bruska 125mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 2.300 W
- Otáčky naprázdno: 11.000 min-1
- Průměr kotouče: 125 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Roxta RPKS-315/230 SET - Kotoučová pila na dřevo (25800315 + 25800001 + 25800002)
- RPKS-315/230 SET se skládá z kotoučové pily na dřevo Roxta RPKS-315/230 + pojízdný stolek + boční stůl s podpěrami.Kotoučová pila RPKS-315/230 SET je určena pro příčné i podélné dělení měkkého i tvrdého dřeva, ale i při použití správného nástroje k dělení plastových profilů a desek. Používejte pouze kotouče, které doporučuje výrobce. Výhodou pily je nastavitelný pracovní stůl. O značce Roxta
- Využili jsme více než 25letých zkušeností s konstrukcí obráběcích strojů dodávaných pod značkou PROMA a rozšířili sortiment o novou řadu výrobků pod názvem ROXTA. ROXTA zahrnuje nejčastěji poptávané stroje ze strany zákazníků, které jsou určené pro méně náročného uživatele za co nejlepší cenu.ROXTA je svými parametry a kvalitou srovnatelná s nejznámějšími značkami ve své třídě na trhu.Co může nabídnout ROXTA navíc? Zkušený tým prodejců, poradenství, dostupné náhradní díly a zejména odborný pozáruční servis ve vlastním servisním středisku PROMA.Hlavní výhodyDodáváno včetně pojízdného stolkuDodáváno včetně bočního stolu s podpěrami
- Plynulé nastavení výšky prořezu Nastavení náklonu pilového kotouče Výkonný hliníkový hnací motor s velmi klidným chodem Snadná výměna pilového kotouče Dodáváno včetně kotouče Prostor pilového kotouče lze napojit na odsáváníSoučást dodávky Kotoučové pily RPKS-315/230 SETPojízdný stolekBoční stůl s podpěramiPilový kotouč 315 x 30 x 3,0 mmBezpečnostní kryt pilového kotouče s odsávací hadicí Příruba odsávání Rozpínací klín Přídavný stůl Přepravní kolečka Příložné pravítko Přepravní rukojeť
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-18770-50 kotouč řezný nerez 125x1.2x22.23mm, 50ks= new D-65969-50
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-SUPRAFLEX 18,0 V, specialista na broušení lakovaných povrchů, dřeva, kamene a kovů FLEX SE 12...
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-14772 vrták SDS-Plus čtyřbřitý Nemesis II 16x400/465mm =old B-58584
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska přímá, 40ks příslušenství, 135w EXTOL CRAFT 404112
| Příkon: | 135 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 32000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-14750 vrták SDS-Plus čtyřbřitý Nemesis II 16x200/265mm =old B-58562
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-14635 vrták SDS-Plus čtyřbřitý Nemesis II 14x115/160mm =old B-58431
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-14582 vrták SDS-Plus čtyřbřitý Nemesis II 12x550/600mm =old B-58372
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-14576 vrták SDS-Plus čtyřbřitý Nemesis II 12x400/450mm =old B-58366
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita AC001GZ Aku kompresor Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Otáčky naprázdno: 2075 min-1
- Max. tlak vzduchu: 9,3 bar
- Max proud vzduchu: 34 l/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás