Aku nářadí ACTIVE
PodkategorieMazací tuk na převodovku ACTIVE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Přímá bruska GGS 8 SH BOSCH 0601214300
-12%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 8000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Přímá bruska GGS 28 C BOSCH 0601220000
-12%
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 30000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Přímá bruska GGS 28 CE BOSCH 0601220100
-15%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 30000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Přímá bruska GGS 8 CE BOSCH 0601222100
-12%
| Příkon: | 750 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 8000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový kombinovaný šroubovák GSB 18V-150 C BOSCH 06019J5102
-17%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 150 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-150 C BOSCH 06019J5005
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 8000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 150 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-150 C BOSCH 06019J5002
-16%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 150 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-150 C BOSCH 06019J5001
-10%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 150 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska GWS 17-150 S BOSCH 06017D0600
-12%
- Napětí, elektrické: 230 V
- Rozsah napětí, od: 220 V
- Rozsah napětí, až: 240 V
- Rozsah napětí: 220 – 240 V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová ponorná pila BITURBO GKT 18V-52 GC BOSCH 06016B4000
-17%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Ø otvoru pilového kotouče: 20 mm
- Volnoběžné otáčky, od: 2.800 ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 5.500 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 12V-15 FC BOSCH 06019F6000
-12%
- Typ akumulátoru: Lithium-iontový
- Napětí akumulátoru: 12,0 V
- Max. Ø šroubování: 7 mm
- Sklíčidlo, provedení: 10mm rychloupínací sklíčidlo
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Dvoukotoučová stolní bruska GBG 60-20 BOSCH 060127A400
-12%
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Dvoukotoučová stolní bruska GBG 35-15 BOSCH 060127A300
-12%
| Příkon: | 350 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové vrtací kladivo s SDS plus GBH 18V-26 BOSCH 0611909000
-12%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Energie příklepu (podle EPTA 05/2016): 2,6 J
- Počet příklepů při jmenovitých otáčkách, od: 0 příklepů/min
- Počet příklepů při jmenovitých otáčkách, až: 4.350 příklepů/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové vrtací kladivo s SDS plus GBH 18V-26F BOSCH 0611910000
-12%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Energie příklepu (podle EPTA 05/2016): 2,6 J
- Počet příklepů při jmenovitých otáčkách, od: 0 příklepů/min
- Počet příklepů při jmenovitých otáčkách, až: 4.350 příklepů/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska GWS 750 BOSCH 0601394000
-12%
- Spínač: Aretovatelný spínač
- Napětí, elektrické: 230 V
- Rozsah napětí, od: 220 V
- Rozsah napětí, až: 240 V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska GWS 750-125 BOSCH 0601394001
-12%
- Spínač: Aretovatelný spínač
- Napětí, elektrické: 230 V
- Rozsah napětí, od: 220 V
- Rozsah napětí, až: 240 V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska GWS 19-125 CIST BOSCH 060179S002
-12%
- Spínač: Aretovatelný spínač
- Napětí, elektrické: 230 V
- Jmenovitý příkon: 1.900 W
- Volnoběžné otáčky, až: 7.800 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska GWS 19-150 CI BOSCH 060179R002
-12%
- Spínač: Aretovatelný spínač
- Napětí, elektrické: 230 V
- Jmenovitý příkon: 1.900 W
- Volnoběžné otáčky, až: 9.700 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska GWS 19-125 CI BOSCH 060179N002
-12%
- Spínač: Aretovatelný spínač
- Napětí, elektrické: 230 V
- Jmenovitý příkon: 1.900 W
- Volnoběžné otáčky, až: 11.500 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska GWS 18-125 SPL BOSCH 06017A3300
-12%
- Spínač: Spínač PROtection
- Jmenovitý příkon: 1.800 W
- Volnoběžné otáčky, od: 2.800 ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 12.000 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska GWS 9-115 BOSCH 0601396006
-12%
- Spínač: Aretovatelný spínač
- Jmenovitý příkon: 900 W
- Volnoběžné otáčky, až: 11.000 ot/min
- Volnoběžné otáčky: 11.000 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska GWS 9-125 BOSCH 0601396007
-12%
- Spínač: Aretovatelný spínač
- Napětí, elektrické: 230 V
- Jmenovitý příkon: 900 W
- Volnoběžné otáčky, až: 11.000 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska GWS 18-150 L BOSCH 06017A5000
-12%
- Jmenovitý příkon: 1.800 W
- Volnoběžné otáčky, až: 10.000 ot/min
- Volnoběžné otáčky: 10.000 ot/min
- Závit hřídele brusky: M14
Skladem - do 3-5 dnů u Vás