Aku nářadí ACTIVE
PodkategorieMazací tuk na převodovku ACTIVE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Bruska na sádrokarton GTR 550 BOSCH 06017D4020
-12%
- Tvrdost opěrného talíře: Měkký
- Typ brusného talíře: Jedna podložka + střední podložka
- Brusný talíř Ø: 215 mm
- Jmenovitý příkon: 550 W
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní pila GTS 254 BOSCH 0601B45000
-12%
- Nastavení úhlu sklonu, doleva: 45 °
- Nastavení úhlu sklonu, doprava: 0 °
- Nastavení úhlu sklonu: 45 ° L / 0 ° P
- Napětí: 0 V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový rázový utahovák GDS 18V-1000 BOSCH 06019J8300
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 1600 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová okružní pila BITURBO GKS 18V-68 GC BOSCH 06016B5100
-12%
- Maximální řezná kapacita do dřeva (90°): 68 mm
- Maximální řezná kapacita do dřeva (45°): 50 mm
- Hodnota emise vibrací ah []: 1,5 m/s²
- Nepřesnost K []: 2,5 m/s²
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 18V-50 BOSCH 06019H5001
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 50 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový rázový utahovák GDX 18V-200 C BOSCH 06019G4201
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 200 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska s X-LOCK GWX 17-125 PSB BOSCH 06017D3700
-12%
- Napětí, elektrické: 230 V
- Rozsah napětí, od: 220 V
- Rozsah napětí, až: 240 V
- Rozsah napětí: 220 – 240 V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska GWS 17-125 PSB BOSCH 06017D1700
-12%
- Napětí, elektrické: 230 V
- Rozsah napětí, od: 220 V
- Rozsah napětí, až: 240 V
- Rozsah napětí: 220 – 240 V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska GWS 17-125 PS BOSCH 06017D1300
-12%
- Napětí, elektrické: 230 V
- Rozsah napětí, od: 220 V
- Rozsah napětí, až: 240 V
- Rozsah napětí: 220 – 240 V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová okružní pila GKS 185-LI BOSCH 06016C1224
-12%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Volnoběžné otáčky, od: 5.000 ot/min
- Volnoběžné otáčky: 5.000 ot/min
- Ø otvoru pilového kotouče: 20 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová okružní pila GKS 185-LI BOSCH 06016C1223
-12%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Volnoběžné otáčky, od: 5.000 ot/min
- Volnoběžné otáčky: 5.000 ot/min
- Ø otvoru pilového kotouče: 20 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový šroubovák GSR 12V-35 HX BOSCH 06019J9102
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový rázový utahovák GDX 18V-200 BOSCH 06019J2206
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 200 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový rázový utahovák GDX 18V-200 BOSCH 06019J2205
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 200 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový rázový utahovák GDX 18V-200 BOSCH 06019J2204
-12%
- Volnoběžné otáčky, od: 0 Ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 3.400 Ot/min
- Volnoběžné otáčky: 0-3.400 Ot/min
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový rázový utahovák GDR 18V-200 BOSCH 06019J2107
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 200 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový rázový utahovák GDR 18V-200 BOSCH 06019J2106
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 200 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorový rázový utahovák GDR 18V-200 BOSCH 06019J2105
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 200 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová úhlová bruska BITURBO GWS 18V-15 C BOSCH 06019H6000
-17%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Hmotnost včetně akumulátoru: 3,2 kg
- Volnoběžné otáčky, až: 9.800 ot/min
- Volnoběžné otáčky: 9.800 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kombinovaná sada Kombinovaná sada: GSR 120-LI + GLI 12V-300 + 2× GBA 12V 2.0Ah + GAL 1210 CV v ku...
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová úhlová bruska BITURBO s X-LOCK GWX 18V-15 SC BOSCH 06019H6501
-12%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Hmotnost včetně akumulátoru: 3,3 kg
- Volnoběžné otáčky, od: 3.400 ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 9.800 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová úhlová bruska BITURBO s X-LOCK GWX 18V-15 SC BOSCH 06019H6500
-20%
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Hmotnost včetně akumulátoru: 3,3 kg
- Volnoběžné otáčky, od: 3.400 ot/min
- Volnoběžné otáčky, až: 9.800 ot/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Excentrická bruska GEX 40-150 BOSCH 060137B202
-12%
- Napětí, elektrické: 230 V
- Jmenovitý příkon: 400 W
- Hmotnost: 2,4 kg
- Brusný talíř Ø: 150 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Excentrická bruska GEX 40-150 BOSCH 060137B201
-12%
- Napětí, elektrické: 230 V
- Jmenovitý příkon: 400 W
- Hmotnost: 2,4 kg
- Brusný talíř Ø: 150 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás