Aku nářadí ACTIVE
PodkategorieMazací tuk na převodovku ACTIVE
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 56.56
| Výkon motoru: | 3.0 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 56 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 51.51
| Výkon motoru: | 2.7 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 51 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.2 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 40.40
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.8 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP3514
- Pila 203 mm - úhlová.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE AP9038 (620034)
- Pila 254 mm - přímá.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ACTIVE 39.39
| Výkon motoru: | 1.8 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 38 cm3 |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Váha: | 3.3 kg |
Není skladem
Podobné produkty
Brusný pás 1 220 × 150 mm, P150 korund BP1220150150K Holzstar
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Olejový přimazávač NÖ Ac 1/2", 12 bar 2316260 Aircraft
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Trn s hadicovou vsuvkou 13 mm (niklovaná a tvrzená ocel) 2203016 Aircraft
-3%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Trn s hadicovou vsuvkou 9 mm (niklovaná a tvrzená ocel) 2203015 Aircraft
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Trn (niklovaná a tvrzená ocel) 1/2" IG 2203014 Aircraft
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Trn (niklovaná a tvrzená ocel) 3/8" IG 2203013 Aircraft
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Trn (niklovaná a tvrzená ocel) 1/4" IG 2203012 Aircraft
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Trn (niklovaná a tvrzená ocel) 3/8" AG 2203010 Aircraft
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Závitová spojka (nipl) G3/4" x G1" 2200137 Aircraft
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Závitová spojka (nipl) G3/4" x G3/4" 2200136 Aircraft
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zátka 1/2" AG 2200214 Aircraft
-10%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Zátka 1/8" AG 2200211 Aircraft
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Koleno 1/2" AG 2200204 Aircraft
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Koleno 3/8" AG 2200203 Aircraft
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Koleno 1/4" AG 2200202 Aircraft
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
T-kus 3/8" AG 2200194 Aircraft
-3%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
T-kus 1/4" IG 2200193 Aircraft
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Spojovací matice (mufna) 1/2" 2200134 Aircraft
-9%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hadicová vsuvka 13 mm, 3/8" AG 2200182 Aircraft
-7%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hadicová vsuvka 13 mm, 1/4" AG 2200181 Aircraft
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hadicová vsuvka 9 mm, 1/2" AG 2200179 Aircraft
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hadicová spojka 13 mm 2200104 Aircraft
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Rozdělovač, 3× rychlospojka, 3/8" 2200095 Aircraft
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Trn 1/2" IG 2200053 Aircraft
-2%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás