Aku kotoučové pily VERDEMAX
PodkategorieVERDEMAX řetěz PE20 (4334)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz SE20 (4349)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz.lišta PE20 (4334)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX lišta PT20 (4346)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VERDEMAX řetěz PT20 (4346) ( 3/8"x0,05")
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Kompaktní akumulátorová okružní pila s posuvným krytem 18,0 V FLEX CS 45 18.0-EC C
-3%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila kotoučová aku share20v, 165mm, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891823
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 50 mm |
Není skladem
Pila kotoučová aku share20v, 165mm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891822
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Není skladem
Akumulátorová okružní pila BITURBO GKS 18V-68 C BOSCH 06016B5000
-21%
- Maximální řezná kapacita do dřeva (90°): 70 mm
- Maximální řezná kapacita do dřeva (45°): 49,5 mm
- Napětí akumulátoru: 18,0 V
- Hmotnost včetně akumulátoru: 0,0 kg
Není skladem
Skil Akumulátorová okružní pila „XP Brushless“
- Akustický výkon: 102.
- Napětí: 20 V Max.
- Bezkartáčový: Ano.
- Akumulátorové články: Lithium-Ion.
Není skladem
Okružní pila Aku SKIL 3520CA
-2%
- Akustický tlak: 91 dB(A).
- Nepřesnost (K): 3 dB(A).
- Hladina vibrací (řezání dřeva): < 2,5 m/s².
- Nepřesnost (K): 1.5 dB(A).
Není skladem
Aku okružní pila 40V 185mm (bez AKU) Powerplus POWDP25230
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 62 mm |
Není skladem
Aku okružní pila 20V 165mm LI-ION (bez baterie) Powerplus POWDP25200
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
Není skladem
SBN 754 MR Pilové plátky NAREX
-33%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 3 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
Adaptér na vodící lištu NAREX AD-GR
-27%
- pro napojení EPK 16 na vodicí lištu
Skladem - ihned k odběru
Pracovní rukavice vel. L NAREX MG-L
-31%
- Velikost: L
Skladem - ihned k odběru
Řezný kotouč na kov 350 x 25,4 Güde 40541
-27%
- Pro pily: okružní
- Určení kotouče: kov
- Průměr kotouče: 350 mm
- Tloušťka kotouče: 3 mm
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES L - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost L (42 - 46).
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na dřevo 150-6 Kreator KRT031002
- Tato sada obsahuje 2 pilové listy na dřevo, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.
- Snadno si poradí s tvrdým dřevem.Mají délku 150 mm a 6 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
Sada pilových plátků NAREX SET SBN 5
-50%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - ihned k odběru
CL 120-GR Svěrka NAREX
-31%
- pro připevnění vodicích lišt k řezanému materiálu
Skladem - ihned k odběru
SC 53DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-28%
- Pracovní délka (L1): 350 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 53
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 165 x 20 MM, 48Z Güde 58334
-30%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 150mm, 40T Kreator KRT020407
-21%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Spojka NAREX CN-GR
- pro napojení vodicích lišt
Skladem - ihned k odběru
Rukavice lurex, velikost 10" EXTOL PREMIUM 8856652
-16%
- Technické parametry: velikost 10"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 160mm, 48T Kreator KRT020409
-8%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
2 ks Pilový plátek pro ocasovou pilu na kov 150-24 Kreator KRT032001
-9%
- Tato sada obsahuje 2 ekologické pilové listy na kov, které jsou kompatibilní s většinou pil ocasek.Mají délku 150 mm a 24 zubů na palec (TPI).
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 250X20 MM, 50 Z Güde 55023
-30%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru