Aku kotoučové pily Ferm
PodkategorieFerm CSM1048 - Aku okružní pila 20V 150mm - bez akumulátoru - Platform
-13%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 48 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1047 - Pilový kotouč 24z (TCT) pro CSM1043
-10%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Ferm Pilový kotouč 200x2,2x16 (20z)
-5%
| Vnější průměr: | 200 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 16 mm |
| Počet zubů: | 20 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1002 - Pilový kotouč - 160x2,3x20 (24z)
-6%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 305x3,0x25,4 (40z)
-5%
| Vnější průměr: | 305 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm CSA1048 - Pilový kotouč 44z (HSS) pro CSM1043
-12%
| Vnější průměr: | 85 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 15 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,6x30/16 (60z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Ferm Pilový kotouč - 250x2,8x20/16 (72z)
-5%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Podobné produkty
Makita RS001GZ Aku okružní pila 185 mm Li-ion XGT 40V bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1.400 W
- Otáčky naprázdno: 6.400 min-1
- Řezný výkon při 90°: 65 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita RS002GZ Aku okružní pila 260 mm Li-ion XGT 40V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 260 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 95 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS004GM202 Aku okružní pila 190 mm Li-ion XGT 40V/4,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS003GM201 Aku okružní pila 190 mm Li-ion XGT 40V/4,0 Ah,Makpac
-21%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS004GZ01 Aku okružní pila 190 mm Li-ion XGT 40V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 60 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS003GZ Aku okružní pila 190 mm Li-ion XGT 40V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 66 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DRS780Z Aku okružní pila 185mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS900ZU Aku okružní pila s AWS Li-ion LXT 2x18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 235 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 85 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS783T2JU Aku okružní pila s AWS Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS783ZU Aku okružní pila s AWS Li-ion LXT 2x18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 62.5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS782PT2J Aku okružní pila Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS782Z Aku okružní pila Li-ion LXT 2x18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 62.5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS301DSAE Aku okružní pila Li-ion CXT 12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 85 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS661RTJU Aku bezuhlíková okružní pila s AWS Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS661ZJU Aku bezuhlíková okružní pila s AWS Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 57 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS660ZJ Aku bezuhlíková okružní pila Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 57 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku-kotoučová pila se zápustným krytem 18,0 V FLEX CS 62 18.0-EC/5.0 Set
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DCS553RTJ Aku pila na kov Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 5,0 Ah
- Otáčky naprázdno: 4.200 min-1
- Řezný výkon při 90°: 57,5 mm
- Pilový kotouč (O): 150 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DCS553Z Aku pila na kov Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno: 4.200 min-1
- Řezný výkon při 90°: 57,5 mm
- Pilový kotouč (O): 150 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DCS552Z Aku pila na kov Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Otáčky naprázdno: 3.600 min-1
- Řezný výkon při 90°: 50,5 mm
- Pilový kotouč (O): 136 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DSS610RTJ Aku okružní pila 165mm Li-ion LXT 18V/5,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS710PT2J Aku okružní pila Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS301DZ Aku okružní pila Li-ion CXT 10,8/12V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 85 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 25.5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kompaktní akumulátorová okružní pila s posuvným krytem 18,0 V FLEX CS 45 18.0-EC C
-3%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás